LGL03 LED LINGAPE GARDEN LIGHT
30W 50W 70W 100W Dimmable με dali 0-10 v Οδηγό LED ναυπηγείων IP65 και δημοφιλές στην ευρωπαϊκή αγορά LED LED LED
Εισαγωγή προϊόντος
30W 50W 70W 100W Dimmable με dali 0-10 v Οδηγό LED ναυπηγείων IP65 και δημοφιλές στην ευρωπαϊκή αγορά LED LED LED
Χαρακτηριστικά
LG03 Series LED LAMP GARDER LAMP Χρησιμοποιήστε υψηλή απόδοση υλικών αλουμινίου χύτευσης, επιφανειακή διαδικασία αντι -γήρανσης ElectrastoticsPray, σούπερ αντίσταση στη διάβρωση . Υψηλή μεταβιβαστική μετατόπιση γυαλιού, υψηλή αντοχή αντοχής αντοχής . LED Garden Light Light για την τετράγωνη, τον κήπο, τους δημόσιους χώρους

| Μοντέλο: | ENM-LGL 03 30 w/50w/70w/100w |
| LED + πρόγραμμα οδήγησης: | Brigelux/Samsung/Philips LEDS + Meanwell/Sosen Driver |
| Φωτεινή απόδοση: | 150lm/w |
| CCT: | 2700-6500K |
| N . w/μέγεθος: |
8kg / L550*W550*H500mm |
| Τάση εισόδου: | 100-277 VAC, 50/60Hz |
| CRI: | >80 |
| Γωνία δέσμης: |
150*75 βαθμοί / 150 βαθμοί |
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |





Δημοφιλείς Ετικέτες: LGL03 LED τοπίο κήπο Φως, Κίνα LGL03 LED Τοπίο Κήπος Φωτός κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής












