LGL02 Post Top LED Garden Light
Προσφέροντας μια εναλλακτική λύση εξοικονόμησης ενέργειας σε πυρακτώσεις αποστράγγισης ενέργειας, τα φώτα κήπου LED μπορούν να σας βοηθήσουν να κάνετε σημαντικές αποταμιεύσεις στους λογαριασμούς ηλεκτρικής ενέργειας .
Εισαγωγή προϊόντος
75W 100W 120W LED Luminaire για αστικό και οικιστικό φωτισμό Post Top Led Garden Light
Προσφέροντας μια εναλλακτική λύση εξοικονόμησης ενέργειας σε πυρακτώσεις αποστράγγισης ενέργειας, τα φώτα κήπου LED μπορούν να σας βοηθήσουν να κάνετε σημαντικές αποταμιεύσεις στους λογαριασμούς ηλεκτρικής ενέργειας .
Εξαιρετικά αποτελεσματική, παρέχουν έναν εντυπωσιακό φωτισμό ενώ καταναλώνουν ελάχιστη ισχύ.
Εκτός από το να είναι φθηνότεροι, έχουν επίσης πολύ μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους παραδοσιακούς λαμπτήρες .
Όχι μόνο αυτή η προστιθέμενη μακροζωία θα μειώσει το κόστος συντήρησης και αντικατάστασης βολβών, αλλά και μια πιο φιλική προς το περιβάλλον επιλογή .

| Μοντέλο: | ENM-LGL 02 30 w/50w/80w/100w/120w |
| LED + πρόγραμμα οδήγησης: | Brigelux/Samsung/Philips LEDS + Meanwell/Sosen Driver |
| Φωτεινή απόδοση: | 150lm/w |
| CCT: | 2700-6500K |
| N . w/μέγεθος: |
7.5kg / L343*W310*H84mm |
| Τάση εισόδου: | 100-277 VAC, 50/60Hz |
| CRI: | >80 |
| Γωνία δέσμης: |
60 βαθμοί /90 βαθμούς, (συμμετρικός) 45 βαθμοί, Τύπος2, Τύπος3, Τύπος4 (ασύμμετρη) |
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |









Δημοφιλείς Ετικέτες: LGL02 Post Top LED Garden Light, China LGL02 Post Top Led Garden Light Κατασκευαστές, Προμηθευτές, Factory
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής












