LGL01 TOP POST LED Φως κήπου
Χώρος αλουμινίου, εξαιρετικός θερμικός έλεγχος κατά τη διάρκεια του χρόνου εργασίας . κηρήθρα στην κορυφαία αύξηση της περιοχής ακτινοβολίας θερμότητας + πτερύγια αέρα γύρω από τη λάμπα .
Εισαγωγή προϊόντος
Μεγάλα πλεονεκτήματα του φωτός κήπου LED μας
Die Cast House Alumium, Εξαιρετικό θερμικό έλεγχο κατά τη διάρκεια του χρόνου εργασίας .
Honeycomb στην κορυφαία αύξηση της περιοχής ακτινοβολίας θερμότητας + πτερύγια ροής αέρα γύρω από τη λάμπα .
Το Professional IP65 που ονομάζεται είναι κατάλληλη για υπαίθριες υγρές τοποθεσίες .
Ποιότητα SMD 3030 6 V Διαθέσιμα LED 2700K -6000 k .
Συμβατό με το πρότυπο 2 3/8 "και 3" tenons .
| Μοντέλο: | ENM-LGL 01-60 W/100W/150W/200W/240W |
| LED: | Lumilileds SMD 3030 LED |
| Οδηγός: | SOSEN/MEANELLWELL |
| CRI: | >80 |
| CCT: | 2700K-6500K |
| Υλικά: |
Υλικό αργιλίου |
| Αποδοτικότητα φωτός: | 150lm/w |
| Γωνία δέσμης: | 60 βαθμοί /90 βαθμούς /130 μοίρες |
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |

100W LED Post Light Αντικαταστήστε 300W HPS
150W LED Post Light Αντικαταστήστε 400W HPS
200W LED Post Pole Light Αντικαταστήστε 500W HPS

Αιτήσεις
Δημοφιλής χρήση στον κήπο, την αυλή, το δρόμο, την αντικατάσταση συμβατικών πακέτων τοίχων, των φώτων τοίχου και των προβολέων


Δημοφιλείς Ετικέτες: LGL01 TOP POST LED LIGHT GARDEN LIGH
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής















