LLB01 Βιομηχανική LED Γραμμική Υψηλή Φως
Χρησιμοποιώντας υψηλή φωτεινότητα του αρχικού συσκευασμένου chip SMD 3030/5050, το οποίο επιτυγχάνει 130lm/w ~ 150lm/wthe φώτα είναι ελκυστικά μαύρα εξώθηση αλουμινίου με κόκκινα άκρα . IP65 που ονομάζονται για εξωτερική χρήση και αλυσίδα
Εισαγωγή προϊόντος
Προϋποθέσεις
Χρησιμοποιώντας υψηλή φωτεινότητα του πρωτότυπου συσκευασμένου LumileDs SMD 3030/5050 τσιπ που επιτυγχάνει 130lm/w ~ 150lm/w
Τα φώτα είναι ελκυστικά μαύρα εξωθημένα φωτιστικά αλουμινίου με καπάκια κόκκινου άκρου . IP65 που έχουν βαθμολογηθεί για εξωτερική χρήση και αλυσίδα κρέμονται στυλ και οροφή/τοίχο (περιστρεφόμενο) .
Δεν υπάρχει σημείο, καμία μαύρη περιοχή, μεγάλη διάρκεια ζωής και λιγότερη αποσύνθεση φωτεινότητας . ευρεία τάση AC 100-300 V, με σταθερές δίσκους σταθερού ρεύματος υψηλής απόδοσης, η απόδοση τροφοδοσίας είναι μεγαλύτερη από 95%.}}






| Μοντέλο: | ENM-LLB 01 50 W/100W/150W/200W/240W/300W |
| LED +πρόγραμμα οδήγησης: | Philips/Samsung LED + Meanwell/Lifud/Sosen Driver |
| Φωτεινή απόδοση: | 150lm/w |
| CCT: | 2700-6500K |
| Γωνία δέσμης: | 25 βαθμοί, 40 βαθμοί, 80 βαθμοί, 120 βαθμοί, 30x70 βαθμός, 70x140 βαθμός, 40 μοίρες ασύμμετρη |
| Οπτικό κάλυμμα: | Φακός PC (Bayer) |
| Τάση εισόδου: | 100-305 V AC, 50/60Hz |
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
| Λειτουργίες: |
0-10 v, dali, έκτακτης ανάγκης, ανίχνευση πληρότητας |
| Βάση: | Γάντζο, σχήμα z, βαθμολογημένο βραχίονα, σχήμα u, τοποθετημένο τοίχο |




Αιτήσεις

Δημοφιλείς Ετικέτες: LLB01 Βιομηχανική LED LED LINEAR High Bay Light, China LLB01 Βιομηχανική LED Γραμμική Υψηλή Εμπορική Ελαφριά, Προμηθευτές, Factory
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

HB 02 5 Έτη εγγύηση IP65 Ενεργειακά αποδοτική λάμπα εξόρυξης για βιομηχανική LED UFO High Bay Light
-

HB04 IP69K βαθμολογία LED Round High Bay Light
-

HB05 βιομηχανικός φωτισμός UFO Highbay
-

HB03 Μικροκυμάτων Αισθητήρα ραντάρ LED High Bay Light
-

HB01 UFO LED Φως Υψηλής Οροφής
-

LLB03 Warehouse Commercial & Industrial Lighting LED LINEAR High Bay Light
Αποστολή ερώτησής







