ENM-LS04 OEM ODM IK08 LED LED LIGHT
Κορυφαίο σώμα αλουμινίου κορυφής, πρότυπο IK08.
SMD 3030 LED Chips, 140-150 lm/w;
Η συντήρηση χωρίς εργαλεία, το κάλυμμα μπορεί να ανοίξει εύκολα με το χέρι.
Εισαγωγή προϊόντος
Χαρακτηριστικά
*Κορυφαίο σώμα αλουμινίου με κορυφαία ποιότητα, πρότυπο IK08.
*SMD 3030 LED Chips, 140-150 lm/w;
*Συντήρηση χωρίς εργαλεία, το κάλυμμα μπορεί να ανοίξει εύκολα με το χέρι.
*Αδιάβροχη σχεδίαση IP66, κατάλληλο για υγρή και υγρή τοποθεσία.
*Δύο εγκαταστάσεις: κάθετη και οριζόντια για επιλογές.
*Προστασία υπερτάσεων: Πάνω από 10kv, έκδοση 20kv είναι επίσης διαθέσιμη.
*Το φωτοκύτταρο/χρονοδιάγραμμα είναι προαιρετικό.
*Φιλικό περιβάλλον και εξοικονόμηση ενέργειας.
*LM79/LM80/IES αναφορές διαθέσιμες.
*SAA, CE, C-Tick, EMC, LVD, πιστοποίηση ROHS.
*Τέσσερις διαστάσεις: Το ελαφρύτερο βάρος και ο μικρότερος όγκος μπορούν να βοηθήσουν το κόστος εξοικονόμησης εμπορευμάτων.
*5 χρόνια εγγύηση, πάνω από 70, 000 ώρες LifeSpan .

| Μοντέλο: | ENM-LS 04 30 w/60w/80w/100w/120w/150w/200w/240w |
| LED + πρόγραμμα οδήγησης: | Brigelux/Samsung/Philips LEDS + Meanwell/Sosen Driver |
| Φωτεινή απόδοση: | 170lm/w |
| CCT: | 2700-6500K |
| Γωνία δέσμης: |
Type2 / Type3 / Type5, 60/90 βαθμός |
| Τάση εισόδου: | 100-277 VAC, 50/60Hz |
| Συντελεστής ισχύος: | >0.9 |
| Υλικά: | Αλουμίνιο & PC & Cedented Glass |
| Κατηγορία LED: | LM80 βαθμολογείται σε 100, 000 ώρες |
| Εγγύηση: | 7 ετών |
Αιτήσεις
Branch City Streets and Roads, Highway, Pavements, Squares και Schools, Parks, Yards


Πακέτο

Δημοφιλείς Ετικέτες: ENM-LS04 OEM ODM IK08 LED LED LIGHT, CHINA ENM-LS04 OEM ODM IK08 LED LED LIGHT FARGINERS, Προμηθευτές, Factory
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής













