HB04 IP69K βαθμολογία LED Round High Bay Light
Το ENM-HB04 Sereis LED High Bay Light είναι μια τέλεια εσωτερική λύση ασφαλούς φωτισμού για την επεξεργασία τροφίμων και ποτών, γεωργίας και γεωργικών εγκαταστάσεων, εμπορικές κουζίνες, εγκαταστάσεις παραγωγής .
Εισαγωγή προϊόντος
Χαρακτηριστικά
1. ENM-HB04 Sereis LED High Bay Light είναι μια τέλεια εσωτερική λύση φωτισμού για την επεξεργασία τροφίμων και ποτών, γεωργίας και γεωργικών εγκαταστάσεων, εμπορικές κουζίνες, εγκαταστάσεις παραγωγής .
2. φωτιστικά πληρούν τις απαιτήσεις σχεδιασμού "χωρίς γυαλί"!
Using high-quality lamp beads to reduce light waste, the utilization rate of light is higher, CRI>80, η απόδοση του φωτός μπορεί να φτάσει τα 150lm/w!
Super Light απόδοση, εξοικονομήστε έως και 70% στο κόστος ενέργειας αντικαθιστώντας τους υπάρχοντες παλιούς βολβούς σας.
Οι επαρκείς συνθήκες φωτισμού μπορούν να αποφύγουν πολλά προβλήματα ασφάλειας.
3. φωτιστικά έχουν σχεδιαστεί χωρίς εκτεθειμένες βίδες!
Με μεγαλύτερη περιοχή διάχυσης θερμότητας και καλύτερη θερμική αγωγιμότητα .
Το περίβλημα είναι κατασκευασμένο από αλουμινίου ADC12, τα υπόλοιπα είναι κατασκευασμένα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 .
Ο ομαλός σχεδιασμός δεν θα συσσωρεύσει τη σκόνη και καθιστά τον καθαρισμό αρκετά εύκολο και εξοικονομεί πολύ κόστος εργασίας .
Αρχεία IES, Δωρεάν Μελέτη Φωτισμού Dialux .
LED Lights Factory από το 2018, υψηλής ποιότητας, χαμηλής τιμής, γρήγορη παράδοση!
Προδιαγραφές
| Μοντέλο: | ENM - HB 04 -60 w/80w/100w/120w/150w/200w |
| LED +πρόγραμμα οδήγησης: | Philips/Samsung/Bridgelux LED + Meanwell/Sosen/Lifud Driver |
| CCT: | 2700-6500K |
| Φωτεινή απόδοση: | 160lm/w |
| Γωνία δέσμης: | 60 βαθμοί /90 βαθμούς /120 βαθμοί |
| Φακός: | Matte Surface ή PC υψηλής διαφάνειας (προαιρετικό) |
| Εισόδου Volt: | 100-240/277VAC, 50-60 Hz |
| Στέγαση al και γυαλί: | Αλουμίνιο και μετριασμένο γυαλί ή αντι -UV PC |
| Λειτουργίες: | 0-10 v dimmable, dimtable, αισθητήρας κίνησης, αισθητήρας φωτογραφιών, zigbee κ.λπ. |
| Βαθμολογία IP και εγγύηση: | IP65, 7 χρόνια |

Λεπτομέρειες παραγωγής









Δημοφιλείς Ετικέτες: HB04 IP69K βαθμολογία LED Round High Bay Light, China HB04 IP69K βαθμολογία LED Round High Bay Light Manufactors, Προμηθευτές, Factory
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

HB 02 5 Έτη εγγύηση IP65 Ενεργειακά αποδοτική λάμπα εξόρυξης για βιομηχανική LED UFO High Bay Light
-

HB05 βιομηχανικός φωτισμός UFO Highbay
-

HB03 Μικροκυμάτων Αισθητήρα ραντάρ LED High Bay Light
-

LLB01 Βιομηχανική LED Γραμμική Υψηλή Φως
-

HB01 UFO LED Φως Υψηλής Οροφής
-

LLB03 Warehouse Commercial & Industrial Lighting LED LINEAR High Bay Light
Αποστολή ερώτησής




