HB01 UFO LED Φως Υψηλής Οροφής
Μοντέλο: ENM - HB 01 -100 W/150W/200W/240W/300W
LED + Driver: Philips/Samsung/Bridgelux LED + Meanwell/Sosen/Lifud Driver
CCT: 2700-6500 k
Φωτεινή απόδοση: 160lm/w
Εισαγωγή προϊόντος
Προδιαγραφές
| Μοντέλο: | ENM - HB 01 -100 W/150W/200W/240W/300W |
| LED +πρόγραμμα οδήγησης: | Philips/Samsung/Bridgelux LED + Meanwell/Sosen/Lifud Driver |
| CCT: | 2700-6500K |
| Φωτεινή απόδοση: | 160lm/w |
| Γωνία δέσμης: | 60 βαθμοί /90 βαθμούς /120 βαθμοί |
| Φακός: | Matte Surface ή PC υψηλής διαφάνειας (προαιρετικό) |
| Εισόδου Volt: | 100-240/277VAC, 50-60 Hz |
| Στέγαση al και γυαλί: | Αλουμίνιο και μετριασμένο γυαλί ή αντι -UV PC |
| Λειτουργίες: | 0-10 v dimmable, dimmable, αισθητήρας κίνησης, αισθητήρας φωτογραφιών, zigbee κ.λπ. |
| Βαθμολογία IP και εγγύηση: | IP65, 7 χρόνια |
Λεπτομέρειες παραγωγής





Περιγραφή προϊόντων







Δημοφιλείς Ετικέτες: HB01 UFO LED High Bay Light, China HB01 UFO LED High Bay Light Κατασκευαστές, Προμηθευτές, Factory
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

HB04 IP69K βαθμολογία LED Round High Bay Light
-

HB05 βιομηχανικός φωτισμός UFO Highbay
-

HB03 Μικροκυμάτων Αισθητήρα ραντάρ LED High Bay Light
-

LLB02 IP65 GARAGE LED Γραμμική υψηλή φωτός κόλπου
-

LLB01 Βιομηχανική LED Γραμμική Υψηλή Φως
-

LLB03 Warehouse Commercial & Industrial Lighting LED LINEAR High Bay Light
Αποστολή ερώτησής




