5G Smart Lora _ LED LIGHT STREET
Για δήμους
Για τους χειριστές του δρόμου
Για τους κατασκευαστές LED Street Light
Εισαγωγή προϊόντος
5g Smart Lora _ LED LIPE FINTURES _ Απομακρυσμένη πλατφόρμα διαχείρισης
Χαρακτηριστικά
Lora Smart Street Light Solutions
Για δήμους
Για τους χειριστές του δρόμου
Για τους κατασκευαστές LED Street Light
Για εταιρείες διαχείρισης κατοικιών αποικιών
Για εταιρεία διαχείρισης χώρων στάθμευσης

Μοναδικά πλεονεκτήματα των φώτων της Lora Street
Εξαιρετική κατανάλωση ενέργειας που εξοικονομεί 60% ηλεκτρική ενέργεια και πληρώνει για τον εαυτό της σε λιγότερο από 4 χρόνια
Μοναδικά αναγνωρίσιμα και διευθυνόμενα φώτα για λειτουργία σε πραγματικό χρόνο σε μεμονωμένα φώτα και ανίχνευση ελαττωματικών φώτων
Εύκολη τοποθέτηση ρετρό σε υπάρχοντα LED LED LIDES για να ξεκινήσετε την αποταμίευση ανοσοποιημένα
Ζωντανή παρακολούθηση/λειτουργία ολόκληρου του συστήματος φωτισμού δρόμου μέσω πλατφόρμας λογισμικού που βασίζεται σε σύννεφο
Εύκολο στη ρύθμιση και τον έλεγχο των φώτων δρόμου

Συστήματα εξοικονόμησης ενέργειας
Auto Dimmer με αισθητήρα φωτός περιβάλλοντος
Σύστημα εξοικονόμησης ενέργειας ανίχνευσης φεγγαριού
Έλεγχος DIM με βάση τον αισθητήρα για την ανίχνευση πεζών / οχημάτων που διέρχονται
ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ/ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Αισθητήρες για την ανίχνευση διαρροής εδάφους

Ελεγκτής Lora Street Light
Η Lora Street Light Controller είναι ένα ασύρματο σύστημα συνδεσιμότητας για ένα φως δρόμου που δεν διαθέτει δυνατότητα dimming . Αυτή η μονάδα ελέγχου απαιτεί μια μονάδα ελεγκτή τροφοδοσίας GSM + Lora Street για να είναι πιέσεις εντός 3 χλμ.
Ο ελεγκτής Lora Street Light μπορεί να εγκατασταθεί σε ένα υπάρχον φως LED Street Light

Πλεονεκτήματα της χρήσης ενός ελεγκτή Lora Street Light
Παρέχει μια μοναδική ταυτότητα σε κάθε φως
Παρέχει ασύρματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση στο φως χρησιμοποιώντας τη μονάδα ελεγκτή τροφοδοσίας GSM + Lora Street Light
Ανιχνεύει και αναφέρει τα ελαττώματα στο φως του δρόμου αμέσως
Επιτρέπει ανεξάρτητο έλεγχο του φωτός του δρόμου στο ημερολόγιο και τη βάση του χρονοδιακόπτη
Εντοπίζει σφάλματα που σχετίζονται με τη γείωση/γείωση στο φως του δρόμου
Ανιχνεύει και αναφέρει χαμηλή φωτεινότητα / έξοδο στο φως
Επεκτείνει τη διάρκεια ζωής της οδήγησης με ανίχνευση και αναφορά υπερθέρμανσης της μονάδας φωτός
Επιτρέπει τον χειροκίνητο έλεγχο των φώτων από το σύστημα ελέγχου λογισμικού .

Εφαρμογή
Αυτοκινητόδρομους και χώρους στάθμευσης, χώρους φόρτωσης και ναυπηγεία, λιμάνια και αεροδρόμια, αθλητικοί χώροι, βιομηχανικά εργοστάσια και εργοστάσια ηλεκτροπαραγωγής
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Αρθρωτός σχεδιασμός, εύκολο να αντικατασταθεί, να συναρμολογήσει και να διατηρήσει. Modular για φως πλημμύρας και φως σήραγγας .
Επιλογή αισθητήρα Προεπιλογής χώρος αισθητήρα φωτός, απομακρύνετε κατά την εγκατάσταση του εξοπλισμού .
| Μοντέλο: | ENM-LS 02 100 w/150w/200w/300w |
| LED+πρόγραμμα οδήγησης: | Brigelux/Samsung/Philips LEDS + Meanwell/Sosen/Done Driver |
| Φωτεινή απόδοση: | 170lm/w |
| CCT: | 2700-6500K |
| Γωνία δέσμης: | T2/T3/T5 |
| Τάση εισόδου: | 100-277 VAC, 50/60Hz |
| Συντελεστής ισχύος: | 0.9 |
| Κατηγορία οδηγού: | Τάση ⅱ |
| Βαθμολογία IP: | IP66 |
| Εγγύηση: | 7 ετών |
Αιτήσεις

Δημοφιλείς Ετικέτες: 5G Smart Lora _ LED LIGHT LIGH
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής
















