SM09-Solar Mobile Monitoring Tower
Το Solar Security Tower είναι μια φορητή και φορητή λύση ασφάλειας που ενσωματώνει ηλιακή τεχνολογία και εξοπλισμό επιτήρησης.
Εισαγωγή προϊόντος
Τι είναι οι ηλιακοί πύργοι;
Οι ηλιακοί πύργοι είναι συσκευές που χρησιμοποιούν ηλιακή ενέργεια για να τροφοδοτήσουν τον φωτισμό και την επιτήρηση με κάμερα.
Περιέχουν ηλιακά πάνελ που μετατρέπουν την ηλιακή ενέργεια σε ηλεκτρική ενέργεια, η οποία στη συνέχεια αποθηκεύεται σε μπαταρίες και χρησιμοποιείται για την τροφοδοσία του φωτισμού ή άλλων ενεργειακών αναγκών.
Οι ηλιακοί πύργοι συχνά αναπτύσσονται σε τοποθεσίες όπου δεν υπάρχει πρόσβαση στο κανονικό δίκτυο ηλεκτρικής ενέργειας, όπως εργοτάξια, εκδηλώσεις, χώρους στάθμευσης ή απομακρυσμένες περιοχές.

Η βασική αξία της κινητής μονάδας επιτήρησης κύβων για την επίλυση του προβλήματος παρακολούθησης των σεναρίων "χωρίς ηλεκτρική ενέργεια, χωρίς δίκτυο, χωρίς σταθερές εγκαταστάσεις". Στο μέλλον, με την ανάπτυξη της νέας ενέργειας και της τεχνολογίας 4G & 5G, το πεδίο εφαρμογής τους θα επεκταθεί περαιτέρω.

Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | ENM-SM09 |
| Σύστημα βολτ | DC24V |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Λειτουργία κίνησης | Ρουλεμάν |
| Υλικό σώματος | Χαλύβδινη πλάκα, αντιδιαβρωτική επεξεργασία επιφάνειας |
| Χρώμα εμφάνισης | Λευκό, πράσινο, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Εξάρτημα παραγωγής ενέργειας: | Ηλιακά πάνελ μονοκρυσταλλικού πυριτίου 3*430W, απόδοση 21,7%, |
| Μπαταρία μολύβδου οξέος | DC12V, 4*150A, 7200W.H |
| Εξάρτημα ελέγχου | MPPT 40A, 95%; Τηλεχειριστήριο / Πίνακας LCD |
| Κατάρτι: | Καυτός-Ηλεκτρονικός πόλος από γαλβανισμένο χάλυβα 2,5-7 m, ανασυρόμενος, αντίσταση στον αέρα-Επίπεδο 8 |
| Σύνδεσμος τρέιλερ | Ευρωπαίος/Αμερικανός/Αυστραλός; Μπάλα 50mm/Δαχτυλίδι 70mm |
| Μέγεθος εξοπλισμού | 1600*1750*2750 χλστ |
| 7M Χειροκίνητο κοντάρι και αντέχει βάρος | 60 κιλά |
| Μέγεθος λειτουργίας του εξοπλισμού | 4266*4266*7000 χλστ |
| Βάρος προϊόντος | 650 κιλά |
| Φόρτωση σχεδίου | Ποσότητα/ 20 GP--- 10PCS , Qty/40HQ---22PCS |
Το εργοστάσιό μας & εξοπλισμός
Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit.



Τα προϊόντα μας

Έργο μεταφοράς ημι{0}}με κρύα αλυσίδα τροφίμων

Έργο μεταφοράς ημι{0}}με κρύα αλυσίδα τροφίμων

Έργο μεταφοράς ημι{0}}με κρύα αλυσίδα τροφίμων
Δημοφιλείς Ετικέτες: sm09-solar mobile monitoring tower, Κίνα sm09-solar mobile monitoring tower κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής














