SS 01 4 G CCTV Όλα σε ένα ηλιακό LED LID
Λειτουργία κατά της κλοπής, χρησιμοποιήστε το τηλέφωνο για παρακολούθηση εάν υπάρχουν εισβολείς κοντά στο σπίτι σας .
Σύνδεση πολλαπλών χρηστών, οι χρήστες Max 6 συνδέονται ταυτόχρονα .
Ευφυής ανίχνευση PIR, γίνετε πιο φωτεινό αυτόματο εάν ανιχνεύετε τον άνθρωπο .
Εισαγωγή προϊόντος
Προϋποθέσεις
1. λειτουργία αντι-κλοπής, χρησιμοποιήστε το τηλέφωνο για παρακολούθηση εάν υπάρχουν εισβολείς κοντά στο σπίτι σας .
2. Σύνδεση πολλαπλών χρηστών, οι χρήστες Max 6 συνδέονται ταυτόχρονα .
3. έξυπνη ανίχνευση PIR, γίνετε πιο φωτεινό αυτόματο εάν ανιχνεύετε τον άνθρωπο .
4. Εξαιρετικά φωτεινό ενσωματωμένο ηλιακό φως LED με υψηλές 4000 lumens .
5. πάνω από 5 χρόνια διάρκεια ζωής, που χρησιμοποιείται με σταθερή και υψηλή χωρητικότητα μπαταρία λιθίου .
6. εξοικονόμηση ενέργειας, 100% φωτεινότητα όταν ανιχνεύει ανθρώπινα, αν όχι 30% .
| Μοντέλο: | ENM - SS 01- 30 w/60w/80w/100w/120w |
| Ηλιακός πίνακας: | 50W/80W/110W/120W/150W 18V μονοκρυσταλλικό πυρίτιο |
| LEDS & Luminous Efficiency: | Philips/Bridgelux/Epsitar LED μάρκες, 150lm/w |
| Μπαταρία: | 12.8V 24AH/36AH/48AH/72ΑΧ ιόν λιθίου |
| Κάμερες CCTV: | 2 megapixel κάμερα με φακό 6mm, γωνία παρακολούθησης 60 βαθμών |
| Υλικό σώματος: | Αλουμίνιο χύτευσης |
| Λειτουργία φόρτισης και Χρόνος φόρτισης ηλιακής ενέργειας: | MPPT, 5-6 ώρες |
| Λειτουργία εργασίας: | Wifi/4g |
| Εγκατάσταση ύψους: | 4~12M |
| Αξιολόγηση IP & Εγγύηση: | IP65, 5 χρόνια |









Δημοφιλείς Ετικέτες: SS 01 4 G CCTV Όλα σε ένα ηλιακό LED LIGH
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής










