CPL01 LED Φωτιστικό Οροφής
Ειδικός σχεδιασμός με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας
Υψηλή διαρροή θερμότητας αλουμινίου
Εισαγόμενο τσιπ, υψηλής ροής αυλού
Εισαγωγή προϊόντος
Χαρακτηριστικά
1. Ειδικός σχεδιασμός με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας
2. Υψηλή διάχυση θερμότητας αλουμινίου
3. εισαγόμενο τσιπ, υψηλή ροή lumen
4. Χρησιμοποιήστε το μέσο οδηγό, μεγάλη διάρκεια ζωής
5. αδιάβροχο φτάνει το IP67
6. Εύκολη εγκατάσταση
7. ισχυρή συσκευασία, δωρεάν ζημιά κατά τη μεταφορά
| Μοντέλο: | ENM - CPL 01 - 100 w/150w/200w/240w |
| LED +πρόγραμμα οδήγησης: | Philips/Samsung/Bridgelux LED + Meanwell/Sosen/Lifud Driver |
| CCT: | 2700-6500K |
| Γωνία δέσμης: | 150 μοίρες |
| Φωτεινή απόδοση: | 150lm/w |
| Φακός: | LM -80 αναφορά και διαθέσιμα δεδομένα IES |
| Εισόδου Volt: | 100-240/277VAC, 50-60 Hz |
| CRI: | >83 |
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |




Αιτήσεις

Δημοφιλείς Ετικέτες: CPL01 LED Canopy Light, China CPL01 LED Canopy Light Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι: Όχι
Επόμενη: CPL02 LED CANOPY LIGHT
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής













